شیرر: منچسترسیتی و لیورپول یک میلیون مایل جلوتر از دیگر تیم‌های انگلیس هستند؛ خط دفاع آرسنال برابر تاتنهام مرا یاد لیگ‌‎های آماتور انداخت

توپچی ها در خط دفاع در فصل جدید متزلزل ظاهر شده اند.

طرفداری- روز گذشته در چارچوب دربی شمال لندن، تیم های آرسنال و تاتنهام به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی 2-2 دو تیم خاتمه یافت.

به نقل از سایت گل، آلن شیرر، کارشناس تلویزیون انگلستان در خصوص این مسابقه گفت:

شیوه دفاع کردن آرسنال به خصوص در نیمه اول در برخی لحظات مسابقه خنده دار بود. آنها مرا یاد ساندی لیگ (لیگ آماتوری که در آن تیم هایی از کشورهای بریتانیایی حضور دارند) انداختند. خجالت آور بود که آرسنال آن دو گل را آن قدر آسان از تاتنهام دریافت کرد. به نظرم خط دفاع آرسنال وضعیت بدتری نسبت به فصل گذشته دارد. کیرون تیرنی هنوز نتوانسته برای تیمش بازی کند ولی به هر حال آنها از نظر دفاعی پیشرفتی نسبت به سال گذشته نداشته اند. این یک مشکل بزرگ برای این تیم در فصل جدید خواهد بود.

وی ادامه داد:

تاتنهام خیلی به گل های هری کین وابسته است و فکر می کنم آنها برای پیدا کردن جایگاهی در تاپ فور خواهند جنگید. اریکسن واقعا تفاوت بزرگی برای تاتنهام رقم زده است و معتقدم که پوچتینو خوشحال است که پنجره نقل و انتقالات رو به پایان است. تاتنهام و آرسنال هر دو فقط باید برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بجنگند. منچسترسیتی و لیورپول یک میلیون مایل از بقیه تیم ها جلوتر هستند.

منبع : طرفداری