رودری: کار منچسترسیتی در غیاب لاپورته سخت می‌شود؛ کار سختی برای سازگاری با سبک تیم داشتم

تحرکات بالای بدون توپ بازیکنان پپ گواردیولا، برای رودری تازگی دارد.

طرفداری- به باور رودری، کار منچسترسیتی در غیاب آیمریک لاپورته دشوار خواهد بود.

به نقل از سایت گل، وضعیت مدافع فرانسوی سیتیزن‌ها که در جریان برد ۴-۰ منچسترسیتی مقابل برایتون مصدوم شد و با کمک برانکارد زمین بازی را ترک کرد، هنوز مشخص نیست. این مدافع ۲۵ ساله که پس از دو سال بالاخره در جدیدترین فهرست تیم ملی فرانسه هم حضور داشت، به دلیل مصدومیت پیش آمده خط خورد. سیتی همین حالا هم لروی سانه را برای شش ماه آینده در اختیار ندارد و رودری امیدوار است مصدوم جدیدی روی دست پپ گواردیولا نماند.

جدی به نظر می‌رسید و به همین خاطر ما خیلی خوشحال نیستیم. او بازیکن بسیار مهمی برای تیم ماست و کارمان بدون او سخت می‌شود. ما دو بازیکن بزرگ را از دست دادیم: لروی و آیمر. خیلی خوب به نظر نمی‌رسید ولی باید ببینیم اوضاع از چه قرار است و سپس به تلاش‌مان ادامه بدهیم. به هر حال فوتبال همین است ولی به نظرم ما از ابزار لازم برای کنار آمدن با این وضعیت برخوردار هستیم. باید از هم تیمی‌مان حمایت کنیم. امیدواریم به زودی برگردد و ما باید برای حل چنین مشکلاتی، کنار هم بمانیم.

منچسترسیتی پس از جدایی وینسنت کمپانی، به جز لاپورته فقط نیکولاس اوتامندی و جان استونز را در قلب خط دفاعی در اختیار دارد که تازه نفر آخر هم بعد از تعطیلات ملی از بند مصدومیت رها خواهد شد. فرناندینیو و کایل واکر می‌توانند در این شرایط سخت، انتخاب‌های دیگر پپ در خط دفاعی باشند. رودری در خصوص وضعیت خودش پس از انتقال از اتلتیکو مادرید به منچسترسیتی هم افزود:

داشتن هم تیمی‌هایی که بتوانند با پست‌های مختلفی سازگار شوند خیلی خوب است. فرناندینیو بازیکن بزرگی است و او می‌تواند در قلب خط دفاع هم بازی کند. او در آنجا خیلی خوب کار کرده است و مقابل برایتون عالی بود. در عین حال مسئولیت پا به توپ شدن را هم بر عهده گرفت و بنابراین همه چیز برای تیم خوب است. کار در ابتدای امر برای من راحت نبود و لحظات دشواری داشتیم. قبل در چنین مسابقاتی با جا به جایی‌های زیاد، بازی نکرده بودم. اما به شرایط عادت خواهم کرد. تفاوت‌ها خیلی زیادی است و در بسیاری از موارد توپ از این محوطه به آن محوطه می‌رسد و باید هوشیار بود. ما تیم خوبی در اختیار داریم و من هم در حال تلاش کردن هستم.

منبع :طرفداری